تیم یاضی مهندس سلامی


ما یک خانواده هستیم که با امید بهتر شدن و همواره یک گام رو به جلو برداشتن با انگیزه و تلاش در حوزه ریاضی فعالیت می کنیم. تیم ریاضی مهندس سلامی با برنامه ریزی منظم برای دانش آموزان یک خط مشی برای رسیدن به اهداف ایشان تنظیم می کند. بدین صورت که در پایه های دهم، یازدهم و دوازهم تدریس درس ریاضی بصوت سالانه با برنامه ای منظم انجام می گیرد. در این دوره ها دانش آموز با امتحانات هفتگی، ماهانه، با پشتیبانی منظم و انجام تکالیف مشخص مورد ارزیابی و امتحان قرار داده می شود و میزان پیشرفت در هر مبحث و پایه می تواند مورد بررسی قرار گیرد. همچنین با کلاس های کنکور و تدریس سه پایه برای دانش آموزانی که از ابتدا در دوره های پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم شرکت نکرده اند آمادگی صددرصدی برای کنکور حاصل میگردد. این مجموعه شامل بخش های مختلف (تدریس و مدرس/پشتیبان های آموزشی/بخش آزمون های حضوری/بخش آزمون ها و امو مربوط به غیرحضوری/ مشاوه) می باشد.

مدیریت گروه

مهندس محمد حسن سلامی حسینی مدیر، مدرس و استاد ریاضی تیم salami math می‌باشند. در این صفحه مختصرتوضیحاتی اعم از بیوگرافی و چگونگی راه اندازی آموزشگاه و شروع تدرس ریاضی بصورت حرفه ای برای پایه های دهم/یازدهم/دوازدهم و کنکور ارائه می دهیم:
همه چی از سال 1373 شروع شد...

بعنوان دانش آموز اولین دوره تیزهوشان تبریز که جزو شاگردان خوب مدرسه بودم و برای خودم اسم و رسمی بابت قبولی در دانشگاه آزاد در سال دوم و سوم دبیرستان (که اون موقع البته دانشگاه آزاد، دانشگاه بسیار قابل قبولی بود) داشتم، درکنکور سال 73، ریاضی رو 84% زدم و با رتبه 700 از رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شدم.


اسمم بعنوان دارنده بالاترین درصد درس ریاضی کنکور سال 73 بین قبول شدگان مهندسی عمران سال 73 دانشگاه علم و صنعت تو دانشگاه اعلام شد و رفت تو بولتن دانشگاه...


همین اتفاق شاید به ظاهر ساده، شد شروع داستان معلم یاضی شدن من ...

یکی از همکلاسی های دانشگاهم با توجه به وضعیت خوب ریاضی من، ازم خواهش کرد برای خواهرش که شاگرد دبیرستانی و پشت کنکور بود، رفع اشکال ریاضی بکنم و با توجه به نتیجه خوبی که از همون اول کار ازش گرفتم و به واسطه پدر ایشون که مدیر آموزشگاه بودن، شروع به تدرس ریاضی کردم.
بعد از مدتی به علت مشکلات خانوادگی به دانشگاه تبریز انتقال گرفتم و به تبریز برگشتم...
بلافاصله به همراه چند نفر از دوستان همدوره دبیرستان، یک گروه تدریس تشکیل دادیم و در یکی از آموزشگاه ها که اصلا آموزشگاه کنکور نبود، بخش کنکورشو راه انداختیم.


انصافا هم دوستان سنگ تموم گذاشتن و تونستیم در مدت زمان کم نتایج خوبی بگیریم. همزمان در دانشگاه درس میخوندم و در یک شرکت ساختمانی بصورت پاره وقت کار میکردم و بعد از ظهرها هم تدریس ریاضی خودمو داشتم.

سال 77 شد...
بخاطر کنکور کارشناسی ارشد تدریس ریاضی رو کنار گذاشتم و مطالعمو بیشتر کردم... در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش سازه دانشگاه سراسری تبریز قبول شدم. بعد از قبولی یک شرکت مهندسی با یکی از دوستان قدیمی تاسیس کردیم و تقریبا بی خیال تدریس شدم و تمرکزم روی درس و همینطور شرکت در مناقصه ها و گرفتن کار، قرار گرفت...این وسط یک کتاب در مورد تحلیل سازه برای کنکور کارشناسی ارشد هم تالیف کردم که در زمان خودش هم مورد استقبال خوبی قرار گرفت.هنوز هم عشق به تدریس در وجودم بود و با اولین پیشنهادی که از جانب یکی از دوستان شد، پس از اتمام کار شرکت، عصرها شروع به تدریس ریاضی کردم و بعد از یکسال، در سال 79 وسط آموزشگاه  قلمچی تبریز دعوت به کار شدم. بعد از مدت بسیار کوتاهی، قسمت تدریس در زمینه کارم اونقدر پررنگ شد که تقریبا در سال 81، 80-70 درصد وقت کاریمو تدریس پر کرد.سال 81 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شدم و همزمان با فعالیت د زمینه دروس عمومی فعالیت می کرد و من به همراه چند تا دوست جوان دیگه دپارتمان دروس اختصاصی کبریا رو راه اندازی کردیم.
از اون زمان به لطف خدا و نتایج خوبی که شاگردام در کنکور گرفتن توسط مراکز سمپاد و اکثر موسسات برتر دعوت به کار شدم و بسیار مختخرم که در طی بیش از دو دهه تدریس مدرس بیش از پانزده سال هزار نفر بودم و در موفقیت بیش از سه هزار نفر در قبولی از رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی و بسیاری از دانش آموزان رشته ریاضی در قبولی از رشته های مهندسی در بهترین دانشگاههای کشور تونستم نقشی رو داشته باشم. چندین رتبه تک رقمی و بسیاری از رتبه های دو رقمی و سه رقمی در مدت تدریسم داشته ام و به خود میبالم که معمولا بیشترین درصد کارنامه دانش آموزانم مربوط به ریاضی بوده است.
یک تیم خوب پشتیبانی دارم که کمک رسان و عصای دستم در تدریسم هستند. به اذعان دانش آموزانم، آزمون های منظم و تدریس از صفر تا صد و جزوه بسیار کامل، از مهمترین ویژگی های من و تیم منه.از زمان شروع بیماری همه¬گیر کرونا، جزو اولین کسانی بودم که به واسطه سایت و زیر ساختهایی که سالها قبل آماده کرده بودم، تدریس آنلاین با پشتیبانی کامل رو شوع کردم. از سال 1400 هم سعی براین داریم که صفحه‌ی اینستاگرامم رو با رویکردی متفاوت بازسازی کنم و بیشتر بتونم از این راه کمکتون کنم و کنارتون باشم.
عاشق ریاضی هستم و تدریس ریاضی یکی ازمهمترین چیزاییه که حالمو خوب میکنه و انرژی خوبی از مخاطبام میگیرم. هیچوقت هم از تدریس خسته نمیشم. هرکسی رسالتی در زندگیش داره و بخاطر انجام کاری به این دنیا اومده، شاید هم رسالت من تدریس ریاضی برای بچه های کنکوری بوده است.
هرچی که بود و هرچی که هست من یک مهندس عمران عاشق تدری ریاضی هستم. البته از 12 سالگی هم پیانو و ارگ مینوازم و فارغ از ریاضی، ساخت و ساز ساختمان و موسیقی و فیلم وسینما و البته فوتبال رو هم دوست دارم. اگر وقتی داشته باشم در زمینه غیر درسی و غیرکاری هم مطالعه میکنم.
مثل همه تبریزی ها تیم فوتبال تراکتورسازی رو دوست دارم و البته در فوتبال اروپا طرفدار لیورپول و بارسلونا هستم.